ROCZNIK 2008 - III MIEJSCE W SKAWINIE, ROCZNIK 2009 - VI MIEJSCE W BRZESKU

W SOBOTĘ 21.01 ROCZNIK 2008 WZIĄŁ UDZIAŁ W TURNIEJU NOWOROCZNYM W SKAWINIE .

ZAGRAŁO 7 DRUŻYN SYSTEMEM KAŻDY Z KAŻDYM.

OTO NASZE MECZE :

Z ORŁEM PIASKI WIELKIE 4:0 ( WĄSIK 2, CURZYDŁO ,MALADA)

Z DREAM TEAM BOCHNIA 0:1  BARDZO KONTROWERSYJNY RZUT KARNY DLA BOCHNI

Z KAROLEM WADOWICE 0:0 NASZ NAJLEPSZY MECZ PEŁNA KONTROLA 8 SYTUACJI BRAMKOWYCH ALE TA   NIESKUTECZNOŚĆ W TYM MECZU PORAŻAJĄCA

Z CEDRONKĄ WOLA RADZISZOWSKA 5:0 ( CURZYDŁO 3, KARCZMARSKI, PAŁKOWSKI ) PEŁNA KONTROLA

Z ORBITĄ BUKOWNO 4:0 ( ZĄBCZYK 2, ANTOLAK, MALADA) FAJNA GRA ,PRZYJEMNIE SIĘ TO OGLĄDAŁO

Z PIASTEM SKAWINA 3:1 ( CURZYDŁO, MALADA, ZABCZYK ) KOLEJNY DOBRY MECZ

OGÓLNIE ZA DZISIEJSZY TURNIEJ NALEŻY CHŁOPCÓW POCHWALIĆ BRAKŁO NAM BRAMKI Z KAROLEM ŻEBY WYGRAĆ TURNIEJ ALE Z GRY i POSTAWY  TRZEBA BYĆ ZADOWOLONYM. WRESZCIE TWORZYLIŚMY DRUŻYNĘ A NIE GRUPĘ INDYWIDUALISTÓW i DZIEKI TEMU NASZA GRA MOGŁA SIĘ PODOBAĆ .WSZYSCY ZAGRALI BARDZO DOBRZE W TYM CHŁOPCY KTÓRZY OSTATNIO MNIEJ GRALI .BRAWO CHŁOPAKI !!!

NAJLEPSZYM BRAMKARZEM TURNIEJU ZOSTAŁ JĘDREK KOTARBA !!!!!

ZAGRALIŚMY 6 MECZY ODNOSZĄC 4 ZWYCIĘSTWA 1 REMIS 1 PORAŻKA BRAMKI 16:2

STRZELCY BRAMEK :

5 - KACPER CURZYDŁO

3 - GRZESIEK ZĄBCZYK, KACPER MALADA

2 - MAKS WĄSIK

1 - KUBA ANTOLAK, JEREMI KARCZMARSKI, KACPER PAŁKOWSKI

SKŁAD : JĘDREK KOTARBA, KUBA ANTOLAK, JACEK BARWIŃSKI, GRZESIEK ZĄBCZYK, JEREMI KARCZMARSKI, KACPER CURZYDŁO, KACPER PAŁKOWSKI, WOJTEK GORZKOWSKI, MAKS WĄSIK, KACPER KĘDZIOR, KACPER MALADA, TYMEK MAZUR

KOLEJNOŚĆ TURNIEJU :

1.DREAM TEAM BOCHNIA 6.13.10:2 BRAMKI

2. KAROL WADOWICE 6.13.20:3 BRAMKI

3.JADWIGA KRAKÓW 6.13 .16:2 BRAMKI

4. ORBITA BUKOWNO 6.8.4:7 BRAMKI

5.PIAST SKAWINA 6.6. 6:12 BRAMKI

6. ORZEŁ PIASKI WIELKIE 6.4.4:17 BRAMKI

7.CEDRONKA WOLA RADZISZOWSKA 6.2.1:18 BRAMKI

O KOLEJNOŚCI PIERWSZEJ TRÓJKI ZADECYDOWAŁY BEZPOŚREDNIE MECZE i BRAMKI

W NIEDZIELĘ 22.01. O 11.00 NASI CHŁOPCY PROSZENI SĄ O PRZYJŚCIE NA MSZĘ PO KTÓREJ ZBIERAMY DATKI NA AKCJĘ ZIMA W MIEŚCIE ( PUSZKI ZABIERAMY PO KOMUNII Z ZAKRYSTII I ODNOSIMY PO ZBIÓRCE ) PROSZĘ O POWAŻNE POTRAKTOWANIE PROŚBY.

ROCZNIK 2009 - Halowy Turniej „Elita Cup 2017” ( RELACJA PANA ZBYSZKA JANCZURA )

Dzisiejszy dzień młodzi piłkarze PKS Jadwigi rocznika 2009 i ich opiekunowie rozpoczęli od wizyty w Brzesku gdzie został rozegrany turniej Elita Cup 2017 .

Hala , w której rywalizowały wszystkie drużyny to bardzo nowoczesny i duży obiekt ( piłkarze Jadwigi 2009 w tym roku nie grali na tak dużym obiekcie ) . W zawodach rywalizowało 8 drużyn a gra odbywała się w systemie każdy z każdym . Zespoły uczestniczące w zawodach to bardzo wymagający przeciwnicy a poziom turnieju i jego wyniki były bardo wyrównane o czym mogą mówić wyniki naszej drużyny .

AP NOWY SĄCZ – JADWIGA 0:1

MINERALNI KRYNICA – JADWIGA 0:0

GLINIK GORLICE – JADWIGA 1:0

URAN ŁUKOWICZ – JADWIGA 0:0

AP 21 CHRZANÓW – JADWIGA 2:1

ELITA BRZESKO – JADWIGA 1:0

LUKS SKRZYSZÓW – JADWIGA 0:0

Początek turnieju nie zapowiadał większych problemów w pierwszym meczu prowadziliśmy grę i zasłużenie wygraliśmy choć momentami było widać że zawodnicy walczą sami ze sobą a także z przeciwnikiem . Następne potyczki Jagi były bardzo wyrównane i o tym że drużyna nie wygrała lub minimalnie przegrała zadecydował brak koncentracji i zaangażowania zawodników w ostatnich minutach spotkań . Niemniej jednak należą się brawa dla teamu szkoleniowego , który do końca walczył o zwycięstwo w każdym meczu . Młodzi zawodnicy Jagi muszą wyciągnąć wnioski aby w przyszłości na każdym treningu swoją postawą i zaangażowaniem udowodnić że drużyna może na nich liczyć . Należy podkreślić iż pomimo zajęcia 6 miejsca wyjazd do Brzeska był bardzo udany i pożyteczny . Ilość meczy jakie rozegrali chłopcy oraz doświadczenie jakie zdobyli będą procentować w następnych zawodach .

Podziękowania dla zawsze wiernych i wspaniałych kibiców oraz teamu szkoleniowego .

W SWOIM IMIENIU CHCIAŁEM BARDZO PODZIĘKOWAĆ PANOM ZBYSZKOWI JANCZUROWI , TOMKOWI ZADĘCKIEMU ORAZ RODZICOM ZA POPROWADZENIE DRUŻYNY i OPIEKĘ NAD CHŁOPCAMI - TRENER.